Zgłoś Twoje dziecko do konkursu "Ruszaj z przedszkolakiem łamigłówek szlakiem"

Komunikaty

Lista dzieci przyjętych do przedszkola na rok szkl.2020/21

W związku z nowymi wytycznymi GIS z dnia 25 sierpnia 2020r i możliwością przyjęcia większej ilości dzieci zamieszczamy aktualne listy przyjętych dzieci do przedszkola.

3 latki „Motylki”
1. Bawół Oliwier
2. Cepak Hanna
3. Dylowicz Alan
4. Dylowicz Adrian
5. Dylowicz Eryk
6. Gierek Katarzyna
7. Grudzień Oliwia
8. Jankowski Hubert
9. Kapała Mikołaj
10. Kołodziej Oliwia
11. Kuchno Wiktor
12. Maciaszek Zofia
13. Madejski Wiktor
14. Marcinek Leon
15. Miękina Emilia
16. Pajor Emanuela
17. Plebańczyk Lena
18. Potocki Łukasz
19. Rajska Amelia
20. Szewczyk Kamil
21. Szydłowski Tymoteusz
22. Trojan Juliusz
23. Węgrzyn Jan
24. Węgrzyn Marcelina
25. Zapała Maciej
Wych . mgr Edyta Rząca
Ilona Wałkowska



4- latki „Biedronki”
1. Bednarz Jakub
2. Dziuba Zofia
3. Grudzień Szymon
4. Jędrzejczyk Jakub
5. Oleksy Anna
6. Malaca Nikola
7. Rataj Pola
8. Kamionka Franciszek
9. Majewska Aleksandra
10. Oleksiński Mikołaj
11. Motoła Anna
12. Prytko Mikołaj
13. Sawczuk Szczepan
14. Rzepecki Szymon
15. Stalmach Nikola
16. Jarecki Damian
Wych. mgr Lucyna Domagała
mgr Elżbieta Ptaszek

4- latki „Kotki”
1. Bawół Szymon
2. Duch Alicja
3. Kawa Mikołaj
4. Kazimirek Piotr
5. Kozdroń Milena
6. Łapczyńska Laura
7. Maziarka Mikołaj
8. Porwisz Arkadiusz
9. Przędzik Julia
10. Przędzik Nadia
11. Skrzyniarz Antoni
12. Smaga Patrycja
13. Sysło Rafał
14. Szewczyk Karina
15. Widła Gabriela
16. Zwierniak Franciszek
17. Zwierniak Henryk
18. Zych Patryk
19. Wróbel Artur
20. Sumara Jakub
21. Sumara Szymon
22. Drabiak Zuzanna
23. Stokłosa Michał
24. Rajca Gabriel
25. Jarzyna Lidia
Wych. mgr Agata Góral
mgr Elżbieta Ptaszek

5- latki „Niedźwiadki”
1. Chlebek Mateusz
2. Kukla Mikołaj
3. Talaga Liliana
4. Duda Liliana
5. Gicala Adam
6. Grecki Martyna
7. Imiołek Kinga
8. Loska Emilia
9. Oleksiński Bartosz
10. Pałkowski Nikodem
11. Polek Anna
12. Polek Magdalena
13. Sobas Franciszek
14. Spyrka Franciszek
15. Ścisło Iga
16. Świegoda Krystian
17. Tarka Marcel
18. Trojak Róża
19. Karasiński Dominik
20. Michniak Krystian
21. Zalewska Alicja
22. Wszołek Bartosz
23. Kaźmirek Maja
24. Ciura Eryk
Wych . mgr Małgorzata Czekaj
Ilona Wałkowska


Komunikat 2020-08-28, 19:32 | autor: Agata Góral
Przedszkolowo.pl logo