Nasze Grupy

W roku szkolnym 2020-21 zajęcia nadal prowadzone będą w czterech grupach wiekowych:

Grupa 5-latków: „Niedźwiadki”

Wychowawca grupy: Mgr Małgorzata Czekaj
Nauczyciel uzupełniający: Ilona Wałkowska

Grupa 4-5-latków: „Biedronki”

Wychowawca grupy: Mgr Lucyna Domagała
Nauczyciel uzupełniający: Mgr Elżbieta Ptaszek

Grupa 4-latków: „Kotki”

Wychowawca grupy: Mgr Agata Góral
Nauczyciel uzupełniający: Mgr Elżbieta Ptaszek

Grupa 3-latków: "Motylki”

Wychowawca grupy: Mgr Edyta Rząca
Nauczyciel uzupełniający: Ilona Wałkowska

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

W roku szkolnym 2019-20 zajęcia prowadzone będą w czterech grupach wiekowych:

Grupa 5-latków: „Żabki”

Wychowawca grupy:
Mgr Edyta Rząca
Nauczyciel uzupełniający:
Mgr Marta Wymazała

Grupa 4-latków: „Niedźwiadki”

Wychowawca grupy:
Mgr Małgorzata Czekaj
Nauczyciel uzupełniający:
Mgr Elżbieta Ptaszek

Grupa 3-4-latków: „Biedroneczki”

Wychowawca grupy:
Mgr Lucyna Domagała
Nauczyciel uzupełniający:
Mgr Elżbieta Ptaszek

Grupa 3-latków: "Kotki”

Wychowawca grupy:
Mgr Agata Góral
Nauczyciel uzupełniający:
Mgr Elżbieta Ptaszek

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

W roku szkolnym 2018-19 zajęcia prowadzone będą w czterech grupach wiekowych:

Grupa 5-latków: „Pracowite Pszczółki”

Wychowawca grupy:
Mgr Elżbieta Ptaszek
Nauczyciel uzupełniający:
Mgr Agata Góral

Grupa 4-latków: „Skaczące Żabki”

Wychowawca grupy:
Mgr Edyta Rząca
Nauczyciel uzupełniający:
Mgr Agnieszka Duda

Grupa 3-latków: „Słodkie Niedźwiadki”

Wychowawca grupy:
Mgr Małgorzata Czekaj
Nauczyciel uzupełniający:
Mgr Agata Góral

Grupa 3-latków: "Biedroneczki”

Wychowawca grupy:
Mgr Lucyna Domagała
Nauczyciel uzupełniający:
Mgr Agata Góral

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

W roku szkolnym 2017-18 zajęcia prowadzone będą w czterech grupach wiekowych:

Grupa 5-latków: „Mądre Sowy”

Wychowawca grupy:
Mgr Lucyna Domagała
Nauczyciel uzupełniający:
Mgr Agata Góral

Grupa 4-latków: „Pracowite Pszczółki”

Wychowawca grupy:
Mgr Elżbieta Ptaszek
Nauczyciel uzupełniający:
Mgr Agata Góral

Grupa 3-latków: „Skaczące Żabki”

Wychowawca grupy:
Mgr Edyta Rząca
Nauczyciel uzupełniający:
Mgr Sylwia Chlebek

Grupa 3-latków: "Słodkie Niedźwiadki”

Wychowawca grupy:
Mgr Małgorzata Czekaj

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

W roku szkolnym 2016-17 zajęcia prowadzone będą - jak w latach poprzednich - w trzech grupach wiekowych:

Grupa I „Starszaki”

Wychowawca grupy:
Mgr Edyta Rząca
Nauczyciel uzupełniający:
Mgr Małgorzata Czekaj

Grupa II „Średniaki”

Wychowawca grupy:
Mgr Lucyna Domagała
Nauczyciel uzupełniający:
Mgr Agata Góral

Grupa III „Maluchy”

Wychowawca grupy:
Mgr Elżbieta Ptaszek
Nauczyciel uzupełniający:
Mgr Małgorzata Czekaj

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

W roku szkolnym 2015-16 zajęcia prowadzone będą nadal w trzech grupach wiekowych:

Grupa I „Starszaki”

Wychowawcy grupy:
Mgr Małgorzata Czekaj
Mgr Elżbieta Ptaszek

Grupa II „Średniaki”

Wychowawcy grupy:
Mgr Edyta Rząca
Mgr Agata Góral

Grupa III „Maluchy”

Wychowawcy grupy:
Mgr Lucyna Domagała
Mgr Elżbieta Ptaszek


-------------------------------------------------------------------------------------------------------


W roku szkolnym 2014-15 zajęcia prowadzone są nadal w trzech grupach wiekowych:

Grupa I „Starszaki”

Wychowawcy grupy:
Mgr Elżbieta Ptaszek
Mgr Anna Możdżeń ( II półrocze - mgr Lucyna Domagała)

Grupa II „Średniaki”

Wychowawcy grupy:
Mgr Małgorzata Czekaj
Mgr Anna Możdżeń ( II półrocze - mgr Lucyna Domagała)

Grupa III „Maluchy”

Wychowawcy grupy:
Mgr Edyta Rząca
Mgr Agata Góral

------------------------------------------------------------------------------------


Rok szk. 2013/14

Zajęcia prowadzone są w trzech grupach wiekowych:

Grupa I „Starszaki”

Wychowawcy grupy:
Mgr Elżbieta Ptaszek
Mgr Edyta Rząca

Grupa II „Średniaki”

Wychowawcy grupy:
Mgr Sylwia Chlebek
Mgr Anna Jurkiewicz

Grupa III „Maluchy”

Wychowawcy grupy:
Mgr Małgorzata Czekaj
Mgr Anna Jurkiewicz



Przedszkolowo.pl logo